Focus Hotel

Focus Hotel Premium Inowrocław

 

Pobierz broszurę Zobacz film

Leżący w sercu Kujaw Inowrocław to urocze miasto o statusie uzdrowiska. Pijalnie wód i znane w całej Polsce tężnie solankowe od lat przyciągają tu turystów. Od maja 2014 roku, nieopodal tych atrakcji i w samym centrum miasta, znajduje się 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium Inowrocław – najlepszy hotel w mieście, oferujący komfortowe noclegi w atrakcyjnej cenie.

Hotel Focus Premium Inowrocław oddaje do dyspozycji gości 34 wygodne i nowocześnie urządzone pokoje, w tym pokoje typu premium oraz apartament, składający się z dwóch osobnych pomieszczeń. Każdy pokój jest klimatyzowany i posiada własną, przestronną łazienkę. Wyposażenie obejmuje duże, wygodne łóżko, będące gwarancją dobrego wypoczynku, płaski telewizor LCD oraz przydatne w podróży służbowej biurko do pracy. Dla wygody Gości w pokojach umieszczono także wygodny w użyciu zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz butelkowaną wodę mineralną. Dzieciom i młodzieży do lat 18-stu zapewniamy bezpłatne noclegi w pokoju z rodzicami lub opiekunami.

Do dyspozycji Gości pozostaje znakomita Restauracja Saline, serwująca smaki kuchni polskiej w zaskakujących odsłonach i aranżacjach. Na wieczornego drinka zapraszamy do baru, a na relaks po całym dniu – do hotelowej sauny lub siłowni. Zachęcamy także do skorzystania z usług gabinetu kosmetycznego. Codziennie rano serwujemy wyśmienite śniadania bufetowe – to aż 70 świeżych produktów, w tym duży wybór dań gorących. Kawa i kanapka na drogę – gratis!

Goście mogą korzystać bezpłatnie z bezprzewodowego, szybkiego Internetu na terenie całego obiektu. W hotelowym lobby znajduje się kącik biznesowy z dostępem do komputerów oraz drukarki. Do Państwa użytku oddajemy także salę konferencyjną – doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i okolicznościowych.

 

Best Hotel Award 2014 Focus Hotels