Focus Hotel
Wybierz hotel:
Przyjazd
Wyjazd

Konferencje

 

Hotele Focus to obiekty profesjonalnie przystosowane do kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich ważnych wydarzeń w życiu firmy. Każdy z naszych hoteli dysponuje nowocześnie wyposażonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz zapewnia profesjonalną obsługę wydarzenia. Gwarantujemy bezpłatny szybki Internet dostępny na terenie całego obiektu!

W zależności od indywidualnych potrzeb organizatorów zadbamy o odpowiednie ustawienie i wystrój sali oraz zapewnimy profesjonalną obsługę gastronomiczną: od przerwy kawowej i lunchowej aż po uroczystą kolację bankietową. Z przyjemnością przedstawimy rekomendację naszych Szefów Kuchni, ale ostateczna forma menu zawsze zależy od preferencji organizatorów i uczestników spotkania. Zapewniamy rzetelne wsparcie na każdym etapie planowania imprezy.

Dodatkowy atut oferty stanowią lokalizacje naszych obiektów - zawsze blisko centrum i jednocześnie przy głównych arteriach komunikacyjnych miast. Zapraszamy do organizacji konferencji w hotelach Focus na Śląsku, w Łodzi, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Gdańsku i Szczecinie!


Centralne Biuro Sprzedaży i Marketingu:
02-366 Warszawa,
ul. Bitwy Warszawaskiej 1920 r. 7B
tel. + 48 22 378 17 71
fax. +48 22 244 22 69

Z-ca Dyrektora Sprzedaży:
Łukasz Czoska
Tel. kom. +48 600 878 893
l.czoska@focushotels.pl

Focus Business, płacisz mniej dostajesz więcej!