Focus Hotel
Wybierz hotel:
Przyjazd
Wyjazd

Konferencje w Hotelu Focus w Łodzi

 


Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych w Hotelu Focus Łódź. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie planowania imprezy.

Obiekt dysponuje 7 salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego, z których każda wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wyposażenie sal obejmuje ekran i rzutnik multimedialny, nagłośnienie oraz tablicę typu flipchart. Zarówno prowadzący, jak i uczestnicy konferencji mają dostęp do bezpłatnego szybkiego Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu. W hotelowym lobby znajduje się Business Corner z dostępem do urządzeń biurowych – także do dyspozycji Gości.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji przerwy kawowej i lunchowej w trakcie trwania konferencji, oraz eleganckiego bankietu, będącego jej zwieńczeniem. Świeże produkty i niecodzienne aranżacje dań zapewnią sukces każdej imprezie. Menu ustalane jest dla każdego wydarzenia indywidualnie, przy udziale Szefa Kuchni - zadbamy o idealne rozwiązane skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Układ sal

Zapraszamy do kontaktu:

Daria Półgrabia
Kierownik ds. Konferencji
tel. kom. + 48 669 978 501
d.polgrabia@focushotels.pl

Focus Business, płacisz mniej dostajesz więcej!