Focus Hotel

Konferencje w Hotelu Focus w Chorzowie

 

Witamy w Hotelu Focus Katowice Chorzów – najlepszym obiekcie 3-gwiazdkowym na Śląsku!*

Otwarty w listopadzie 2013 roku hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym oraz gastronomicznym, dzięki czemu jest idealnym miejscem do organizacji wydarzenia biznesowego każdego typu. Zapewniamy rzetelne wsparcie podczas całego procesu planowania i profesjonalną obsługę imprezy.

Hotel posiada 6 klimatyzowanych, nowoczesnych sal konferencyjnych. Każda z nich wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt:
  • - ekran i rzutnik multimedialny,
  • - płaski telewizor LCD
  • - profesjonalne nagłośnienie.
Największa sala posiada własny taras, a w jej wnętrzu można przeprowadzić nie tylko konferencję, ale także targi, wystawę, a nawet prezentację samochodu osobowego. Prowadzący i uczestnicy spotkania mają dostęp do bezpłatnego szybkiego Internetu na terenie całego obiektu, zaś w hotelowym lobby znajduje się Business Corner, gdzie można skorzystać z urządzeń biurowych.

W zależności od potrzeb organizatora aranżujemy odpowiednie ustawienie sali. Na życzenie zapewniamy także kompleksową obsługę gastronomiczną: przerwy kawowe, przerwy lunchowe, kolacje oraz wystawne bankiety. Każde menu ustalane jest indywidualnie, w zależności od preferencji organizatorów i uczestników spotkania – oferujemy zarówno regionalną kuchnię śląską, jak i dania kuchni międzynarodowej.

Wyślij zapytanie

Joanna Smolorz
Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji
tel. +48 669 978 519
j.smolorz@focushotels.pl

Oferta konferencyjna

Zobacz Focus Hotel Katowice Chorzów w serwisie salebiznesowe.pl Zobacz Hotel Focus Chorzów w serwisie mojekonferencje.pl


*I miejsce w Best Hotel Award 2014, kategoria Hotele 1-3* na Śląsku