Focus Hotel
Wybierz hotel:
Przyjazd
Wyjazd

Kontakt


CENTRALNE BIURO SPRZEDAŻY I MARKETINGU
02-366 Warszawa,
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7B

 
Dyrektor Sprzedaży
Bartosz Bucki
Tel. kom. +48 669 979 190
b.bucki@focushotels.pl

Kontraktowanie, współpraca z firmami korporacyjnymi        
Zastępca Dyrektora Sprzedaży
Łukasz Czoska
Tel. kom. +48 600 878 893
l.czoska@focushotels.pl

Kontraktowanie, współpraca z biurami podróży, firmami korporacyjnymi

p.o. Kierownika Marketingu
Aleksandra Józwiak
+48 696 005 772
a.jozwiak@focushotels.pl

Marketing, PR, wizerunek marki

Dyrektor ds. Zarządzania Przychodami
Grzegorz Zawiasa
g.zawiasa@focushotels.pl


Współpraca - OnLine Travel Agent, zarządzanie przychodami, cenami i dostępnością

HOTELE


Focus Hotel SZCZECIN

70-515 Szczecin
ul. Małopolska 23
tel. +48 91 433 05 00 
fax +48 91 484 97 43
szczecin@focushotels.pl


Dyrektor hotelu
Jacek Szymanowicz
j.szymanowicz@focushotels.pl

Focus Hotel ŁÓDŹ

90-554 Łódź
ul. Łąkowa 23/25
tel. +48 42 637 12 00
fax +48 42 636 98 18
lodz@focushotels.pl


Dyrektor hotelu
Marek Szofer
m.szofer@focushotels.pl

Focus Hotel GDAŃSK

80-718 Gdańsk
ul. Elbląska 85
tel. + 48 58 350 08 01 / 669 970 788
fax +48 58 350 08 00
gdansk@focushotels.pl


Dyrektor hotelu
Michał Zbytniewski
m.zbytniewski@focushotels.pl

Focus Hotel Premium Gdańsk

80-454 Gdańsk
ul. Nad Stawem 5
tel. +48 58 670 42 90
fax +48 58 670 42 91
gdansk.premium@focushotels.pl

Dyrektor hotelu
Łukasz Florczak
l.florczak@focushotels.pl

Focus Hotel KATOWICE CHORZÓW

41-506 Chorzów
ul. Armii Krajowej 15
tel. +48 32 707 45 80
fax. +48 32 707 45 81
chorzow@focushotels.pl

Dyrektor hotelu
Damian Marszał
d.marszal@focushotels.pl

Focus Hotel Premium INOWROCŁAW

88-100 Inowrocław
ul. Solankowa 17
tel. +48 52 511 41 41
fax. +48 52 511 41 43
inowroclaw@focushotels.pl

Dyrektor hotelu
Agnieszka Jerzy
a.jerzy@focushotels.pl

Focus Hotel BYDGOSZCZ

85-631 Bydgoszcz
ul. Modrzewiowa 1
tel. +48 52 340 17 66
fax +48 52 346 00 96
bydgoszcz@focushotels.pl

Dyrektor hotelu
Agnieszka Jerzy
a.jerzy@focushotels.pl

Focus Premium Pod Orłem

85-006 Bydgoszcz
ul. Gdańska 14
tel. +48 52 583 05 30
fax +48 52 584 02 24
podorlem@focushotels.pl

Dyrektor hotelu
Jacek Szymanowicz
j.szymanowicz@focushotels.pl


ZARZĄD



Dyrektor Operacyjny
Prezes Zarządu

Paweł Mirski
p.mirski@focushotels.pl

Bieżące funkcjonowanie operacyjne
hoteli, kontrola kosztów, współpraca
z dostawcami, zakupy
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Członek Zarządu

Łukasz Płoszyński
l.ploszynski@focushotels.pl

Kontrakty sieciowe, rozwój sieci,
współpraca z partnerami
   
Focus Hotels siecią hotelową roku 2014