Focus Hotel

O nas

 


Focus Hotels to nowy standard w dziedzinie miejskich hoteli biznesowych. Sieć oferuje noclegi w Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku, Chorzowie oraz Inowrocławiu.

Dobra lokalizacja obiektów pozwala w krótkim czasie dotrzeć do najważniejszych miejsc w mieście, a dzięki bliskiej odległości do dworca i lotniska zapewni mobilność tak ważną zarówno podczas podróży służbowych, jak i prywatnych.

Każdy hotel posiada nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie szkoleń, konferencji, spotkań. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu posiadamy szeroką ofertę przerw kawowych oraz lunchowych.

Goście Focus Hotels mogą w cenie pokoju korzystać z sauny, siłowni oraz sieci Wi-Fi. Dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowani w pokoju z rodzicami, nocują gratis
 

Powody, dla których warto u nas zostać

Śniadania

Dbając o wygodę i dobre samopoczucie naszych gości pamiętamy, o ich drugim śniadaniu. Tylko w naszej sieci oferujemy gościom bezpłatną kanapkę i kawę na wynos.

Internet

Korzystaj bez ograniczeń z dostępu do szybkiego Internetu W-Fi. Oferujemy bezprzewodowe połączenie z Internetem na terenie wszystkich naszych hoteli, zarówno w częściach wspólnych, jak i w pokojach.

Gościnność

Focus Hotels to prężnie, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli ekonomicznych. Nasze hotele cechuje gościnność, elastyczność cenowa, dobry produkt, wysoka jakość usług oraz ciągłe dążenie do doskonałości.

 
Focus Hotels siecią hotelową roku 2014