Focus Hotel

Promocje

 

Rodzinne wakacje w Sopocie

Rodzinne wakacje w Sopocie

Zaplanuj fantastyczne wakacje w Sopocie. Wybierając ten pakiet masz zagwarantowane pyszne śniadania i obiadokolacje oraz codziennie uzupełniany MINIBAR w cenie. Do tego udostępnimy Ci super zestaw plażowy, a Twoje dzieci mogą korzystać z pokoju zabaw i innych atrakcji.

Wakacje w Sopocie

Wakacje w Sopocie

Zaplanuj swoje wymarzone wakacje w Sopocie. Już teraz zarezerwuj pobyt i ciesz się wszystkimi udogodnieniami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Vip Sopot Nights

Vip Sopot Nights

Spędź niezapomniany weekend w Sopocie! Wybierz nasz superpakiet, a dostaniesz voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w hotelowym barze oraz wejściówki do najlepszych sopockich klubów. A po imprezie zaserwujemy Ci śniadanie do pokoju.

Wielka letnia wyprzedaż pokoi na horyzoncie!

Wielka letnia wyprzedaż pokoi na horyzoncie!

Rodzinne wakacje nie muszą być drogie. Dzieci i młodzież nocują bezpłatnie w pokoju rodziców. Pobyt już od 89 zł. Rezerwuj teraz!

Oferta promocyjna - tanie noclegi w hotelach Focus

Rezerwuj wcześniej, PŁAĆ MNIEJ!

Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 30% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na www.focushotels.pl.

noclegi w Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Chorzowie i Bydgoszczy 20% taniej

Save 20%

Wybierając ofertę, oszczędzasz aż 20% od ceny dnia. Oferta dotyczy pobytu na minimum dwie doby. Dostępna jest jedynie na naszej stronie.