Focus Hotel

Restauracja i Bar w Hotelu Focus Gdańsk

 

RESTAURACJA I BAR

W restauracji Hotelu Focus Gdańsk serwujemy pyszne dania kuchni międzynarodowej – zapraszamy na lekkie sałaty, śródziemnomorskie makarony, aromatyczne zupy, soczyste mięsa oraz wyjątkowe desery. Naszą specjalnością jest stek wołowy T-Bone – prawdziwa gratka dla miłośników mięsa. Doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa oraz przyjemne wnętrze restauracji sprawiają, że jest to idealne miejsce na lunch, obiad czy kolację.

Godziny otwarcia restauracji i baru

poniedziałek – niedziela 13:00 – 22:00

Pobierz menu


ŚNIADANIA


Zapraszamy do hotelowej restauracji na pyszne śniadania w formie bufetu. Codziennie rano szeroki wybór dań ciepłych, wysokiej jakości wędliny i sery, świeże warzywa oraz duży wybór dodatków. Na słodko dżemy, jogurty, płatki, owoce, desery. Po śniadaniu dla każdego kawa i kanapka na wynos gratis!

Godziny serwowania śniadań

poniedziałek – piątek 6:30 – 10:00
sobota – niedziela 7:00 – 11:00


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wnętrza naszej restauracji to także doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej każdego rodzaju. Klimatyzowana sala, znakomite menu, profesjonalna obsługa, niższe ceny pokoi dla gości – to tylko niektóre z naszych atutów. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, a potrzeby naszych Gości stawiamy na pierwszym miejscu.