Focus Hotel

Restauracja i Bar w Hotelu Focus Katowice Chorzów

 

RESTAURACJA I LOBBY BAR

Serdecznie zapraszamy do restauracji Hotelu Focus Katowice Chorzów na biznesowy lunch, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Odkryj pyszne dania kuchni śląskiej i międzynarodowej w ciekawych aranżacjach: szeroki wybór przystawek na ciepło i na zimno, pyszne steki rybne i wołowe, lekkie sałaty, sycące makarony i wiele więcej! Nasz Szef Kuchni zaspokoi apetyt najbardziej wymagających Gości, a profesjonalna obsługa zadba o ich dobre samopoczucie. Na popołudniową kawę czy wieczornego drinka zapraszamy do hotelowego lobby baru.

Godziny otwarcia restauracji Godziny otwarcia lobby baru
poniedziałek – niedziela 13:00 – 22:00 poniedziałek – niedziela 24h

Pobierz menu


ŚNIADANIA

Codziennie rano w hotelowej restauracji serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu. To aż 70 różnych produktów, w tym szeroki wybór dań ciepłych, wysokiej jakości wędliny i sery, świeże warzywa i owoce, desery oraz wiele innych. Kawa i kanapka na wynos gratis!

Godziny serwowania śniadań

poniedziałek – piątek 6:30 – 10:00
sobota – niedziela 7:00 – 11:00


USŁUGI BANKIETOWE

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, bali, studniówek, wystaw. Hotel Focus Katowice Chorzów to idealne miejsce do zorganizowania również pięknego wesela – klimatyzowana sala, indywidualne menu, pokój dla nowożeńców, atrakcyjne ceny pokoi dla gości to tylko niektóre z naszych atutów.


Wyślij zapytanie