Unsere Hotels

Recepcjonista - Chorzów

Recepcjonista

Ort: Chorzów

Sieć Hoteli poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów zarządzania hotelem (PMS) - znajomość programu Amadeus będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:

  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
  • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
  • Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci
  • Obsługa baru
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem na adres e-mail: kadry@makrum.pl

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Recepcjonista – Chorzów

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: ™
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez FOCUS HOTELS S. A. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 40 (dalej ,,FOCUS HOTELS ”) , dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w FOCUS HOTELS . Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta."

Andere Angebote auch überprüfen

OK, schließen