Our hotels

Kelner, barman - Chorzów

Kelner, barman

Location: Chorzów

Sieć Hoteli poszukuje osoby na stanowisko kelner, barman:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiająca komunikację z klientami
  • Komunikatywność i orientacja na klienta
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Znajomość systemów POS będzie dodatkowym atutem
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:

  • Obsługa klientów w punktach sprzedaży gastronomicznej hotelu oraz w trakcie bankietów i cateringów zewnętrznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej i barmańskiej
  • Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w poszczególnych punktach sprzedaży gastronomicznej
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem na adres e-mail: kadry@makrum.pl

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Kelner, barman - Chorzów

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Focus Hotels S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-719) przy ulicy Fordońskiej 40 , dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Focus Hotels S.A. . Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

Klauzula informacyjna

Check other deals

OK, close