Our hotels

Kucharz - Szczecin

Kucharz

Location: Szczecin

Sieć hoteli poszukuje osoby na stanowisko kucharz:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:

  • Przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami
  • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem na adres e-mail: kadry@makrum.pl

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Kucharz - Szczecin

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Focus Hotels S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-719) przy ulicy Fordońskiej 40 , dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Focus Hotels S.A. . Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

Klauzula informacyjna

Check other deals

OK, close