Powrót do strony sieci
Nasze hotele

SPA & Wellness

So Natural SPA by Organique

So Natural Spa by Organique powstało z myślą o potrzebach gości, którzy poszukują miejsca gdzie mogliby się zrelaksować i zadbać o swój wygląd. Nasze SPA inspirowane jest naturą, co znajduje odzwierciedlenie w wystroju gabinetów, a także w ofercie zabiegów i stosowanych przez nas kosmetyków.  Osoby odwiedzające So Natural SPA mogą liczyć na wykwalifikowany personel, który uwzględniając indywidualne oczekiwania, kondycję skóry oraz stan zdrowia, doradzi i wykona spersonalizowane zabiegi upiększające.

Basen i strefa wellness

W strefie wellness do dyspozycji gości oddano basen z przeciwprądem, masażery wodne, saunę parową oraz suchą, jacuzzi i salkę fitness.

Aqua fitness

Zajęcia Aqua Fitness wpływają pozytywnie na kondycję i samopoczucie. Zajęcia nie wymagają umiejętności pływania i zalecane są osobom, które mają problem z kręgosłupem lub borykają się z nadwagą. To również idealna forma aktywności dla wszystkich seniorów.

Godziny otwarcia SPA
Poniedziałek-środa
10:00-18:00
Czwartek-sobota
10:00-20:00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij