Nasze hotele

Kontakt

Wybierz hotel
Focus Hotel Gdańsk
Focus Hotel Premium Gdańsk
Focus Hotel Szczecin
Focus Hotel Katowice-Chorzów
Focus Hotel Premium Inowrocław
Focus Hotel Premium Bydgoszcz
Focus Hotel Łódź
Focus Hotel Premium Sopot
Focus Hotel Poznań
Focus Hotel Premium Lublin
Focus Hotel Premium Elbląg
Grand Focus Hotel Szczecin
Data przyjazdu i wyjazdu
Najniższa cena tylko
na naszej stronie

Centralny dział rezerwacji

Centralny Dział Rezerwacji

80-454 Gdańsk,
ul. Nad Stawem 5
tel.: +48 44 333 33 33
mail: cdr@focushotels.pl

 

Hotele

Gdańsk

Focus Hotel

80-718 Gdańsk
ul. Elbląska 85
tel. +48 58 350 08 01 / +48 669 970 788
fax +48 58 350 08 00
gdansk@focushotels.pl

Focus Hotel Premium

80-454 Gdańsk
ul. Nad Stawem 5
tel. +48 58 670 42 90
fax +48 58 670 42 91
gdansk.premium@focushotels.pl

Bydgoszcz

Focus Hotel Premium "Pod Orłem"

85-006 Bydgoszcz
ul. Gdańska 14
tel. +48 52 583 05 30
fax +48 52 584 02 24
podorlem@focushotels.pl

Inowrocław

Focus Hotel Premium

88-100 Inowrocław
ul. Solankowa 17
tel. +48 52 511 41 41
fax +48 52 511 41 43
inowroclaw@focushotels.pl

Szczecin

Focus Hotel

70-515 Szczecin
ul. Małopolska 23
tel. +48 91 433 05 00
fax +48 91 484 97 43
szczecin@focushotels.pl

Grand Focus Hotel Szczecin

70-215 Szczecin
ul. 3 Maja 22
tel. +48 91 819 29 59
fax +48 91 419 29 81
szczecin.grand@focushotels.pl

 

Łódź

Focus Hotel

90-554 Łódź
ul. Łąkowa 23/25
tel. +48 42 637 12 00
fax +48 42 636 98 18
lodz@focushotels.pl

Lublin

Focus Hotel Premium

20-126 Lublin
ul. Podzamcze 1
tel. +48 81 516 55 55
fax +48 81 516 55 51
lublin@focushotels.pl

Chorzów

Focus Hotel

41-506 Chorzów
ul. Armii Krajowej 15
tel. +48 32 707 45 80
fax +48 32 707 45 81
chorzow@focushotels.pl

Sopot

Focus Hotel Premium

81-807 Sopot
ul. 1 Maja 7
tel. +48 58 728 45 28
fax +48 58 728 45 29
sopot@focushotels.pl

Poznań

Focus Hotel

61-144 Poznań
ul. Serafitek 4
tel. +48 61 250 33 14
fax +48 61 250 33 16
poznan@focushotels.pl

Elbląg

Focus Hotel Premium

82-300 Elbląg
ul. Stary Rynek 54-59
tel. +48 55 611 66 00
fax +48 55 611 66 10
elblag@focushotels.pl

Sprzedaż

Współpraca korporacyjna i konferencje
Dyrektor Sprzedaży
Bartosz Bucki
tel. +48 669 979 190
b.bucki@focushotels.pl

Grupy turystyczne
Zastępca Dyrektora Sprzedaży
Łukasz Czoska
tel. +48 600 878 893
l.czoska@focushotels.pl

Marketing

CENTRALNE BIURO 
SPRZEDAŻY I MARKETINGU

00-867 Warszawa,
ul. Chłodna 51

 

Kierownik Marketingu
Izabela Jakubowska - Kołoszczyk
tel. +48 696 005 772
i.jakubowska@focushotels.pl

Rozwój sieci

Wiceprezes Zarządu
Łukasz Płoszyński
l.ploszynski@focushotels.pl

Koordynator działu rozwoju
Grzegorz Rak
tel. +48 885 886 114
g.rak@focushotels.pl

Współpraca z dostawcami

Biuro Zarządu

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Członek Zarządu
Dariusz Burel
tel. +48 602 764 564
d.burel@focushotels.pl

Inspektor Ochrony Danych

Karolina Żebrowska
iod@focushotels.pl

Formularz kontaktowy

* pole wymagane

Focus Hotel
Premium "Pod Orłem" Bydgoszcz

tel: +48 44 333 33 33
podorlem@focushotels.pl

Wyznacz trasę Strona hotelu

Focus Hotel
Premium Szczecin

tel: +48 44 333 33 33
fax: +48 91 819 29 81
szczecin.grand@focushotels.pl

 
Wyznacz trasę Strona hotelu
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij