Nasze hotele

Konferencje i imprezy

Obiekty stworzone do organizacji niezapomnianych wydarzeń

Hotele Focus to obiekty profesjonalnie przystosowane do kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich ważnych wydarzeń w życiu firmy. Są również idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą zorganizować niezapomniane wesele lub imprezę okolicznościową.

Każdy z naszych hoteli dysponuje nowocześnie wyposażonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz zapewnia profesjonalną obsługę wydarzenia.

Gwarantujemy bezpłatny szybki Internet dostępny na terenie całego obiektu! 

Pomoc przy organizacji spotkania

Powiedz nam o jakiej imprezie marzysz, a my ją dla Ciebie zorganizujemy. Zadbamy o każdy szczegół od odpowiedniego ustawienia i wystroju sali po profesjonalną obsługę gastronomiczną. Przygotujemy dla Ciebie urozmaiconą przerwę kawową i lunchową. A jeśli spotkanie ma bardziej uroczysty charakter, zaplanujemy elegancką kolację bankietową.

 

Wspaniała
kuchnia

Nasi Szefowie Kuchni z przyjemnością zaproponują Wam autorskie menu dostosowane do charakteru przyjęcia czy spotkania. Jesteśmy również w stanie przygotować dania uwzględniające specjalne preferencje żywieniowe naszych gości.

Każde wydarzenie traktujemy indywidualnie i dbamy o to by miało ono niezapomniany smak.

Świetna lokalizacja obiektów

Każdy nasz hotel jest idealnie zlokalizowany, co sprawia, że z łatwością dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dodatkowo, zmotoryzowani goście moga skorzystać z hotelowych parkingów.

Zapraszamy do organizacji konferencji w hotelach Focus w Chorzowie, w Łodzi, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Szczecinie i Poznaniu!

Skontaktuj się z nami

* pole wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij