Nasze hotele

Nasze brandy

Focus Hotel

Obiekty 3-gwiazdkowe oferujące gościom najlepszą relację jakości do ceny. Popularne wśród gości hotele wielokrotnie wygrywały nagrody w ramach najbardziej prestiżowych konkursów branżowych takich jak: Top Hotel, Hotel Roku HRS&Forbes oraz Best Hotel Award. Miejskie hotele biznesowe Focus zlokalizowane są w centrach miast i przy głównych węzłach komunikacyjnych. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżko, płaski telewizor, biurko do pracy, szybki bezpłatny Internet oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. We wszystkich hotelach znajduje się sauna i siłownia bezpłatne dla gości oraz czynny całą dobę lobby bar. W obiektach 3-gwiadkowych dostępna jest także hotelowa restauracja. Usługi tych obiektów skierowane są głównie do gościa biznesowego.

Focus Hotel Premium

Obiekty 4-gwiazdkowe w standardzie Premium, zaprojektowane z myślą o gościu biznesowym i indywidualnym. Zlokalizowane w centrach miast oraz dzielnicach biznesowych oferują komfortowe pokoje o interesującym designie i doskonałą obsługę. W każdym pokoju znajduje się duży płaski telewizor, szerokie i wygodne łóżko, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dostęp do szybkiego darmowego Internetu. Każdy hotel posiada doskonałą restaurację serwującą dania na wysokim poziomie. Do dyspozycji gości jest także czynny całą dobę lobby bar oraz sauna i siłownia, bezpłatne dla gości hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij