Nasze hotele

Kadry i HR

"WYSPECJALIZOWANY DZIAŁ NALEŻĄCY DO GK IMMOBILE."

Kadry i HR zarządzane są przez wyspecjalizowany dział należący do GK IMMOBILE. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie kwestie pracownicze prowadzone są zgodnie z wymogami ustawodawcy oraz standardami panującymi w Grupie Kapitałowej, a zatrudniana przez nas kadra jest kompetentna i wykwalifikowana.

W celu stworzenia najlepszej kadry na rynku lokalnym dział HR prowadzi rekrutację i selekcję pracowników w oparciu o najnowsze techniki branżowe. Efektem jest zatrudnianie osób odpowiednich na dane stanowisko pod kątem cech osobowościowych oraz charakterystyki samego stanowiska. Wierzymy w rozwój wewnątrz organizacji, dlatego najczęściej w pierwszej kolejności otwieramy rekrutację wewnętrzną. To daje naszym pracownikom poczucie, że są częścią organizacji, która daje im możliwość rozwoju osobistego.

Dział kadr odpowiedzialny jest za prowadzenie dokumentacji pracowniczej, ewidencję i rozliczanie czasu pracy oraz administrowanie systemem oceny okresowej pracowników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij