Nasze hotele

Recepcjonista - Szczecin

Recepcjonista

Miejsce: Szczecin

Sieć hoteli poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:

  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
  • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
  • Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem na adres e-mail: kadry@makrum.pl

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Recepcjonista – Szczecin

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Focus Hotels S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-719) przy ulicy Fordońskiej 40 , dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Focus Hotels S.A. . Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

Klauzula informacyjna